Telewizja Konsument

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Menu Prezentacje Telewizja Konsument

Telewizja Konsument

Witamy na stronie TELEWIZJI KONSUMENT

Telewizja Konsument, to społeczna niekomercyjna tematyczna telewizja, zajmująca się tematyką konsumencką i tematyką praw konsumenta, ważną dla mieszkańcow mieszkających w Polsce i na terenie miast i gmin całej Polski.

Chcemy szeroko pokazywać i prezentować problemy konsumenckie i tematykę praw konsumenta a także testy towarów i usług. Chcemy wskazywać które towary i usługi kupować a które nie kupować, i dlaczego.

Działamy na rzecz praw konsumenta od 2000 roku jako Centrum Informacji Konsumenckiej i Serwis Konsumenta http://konsument.org.pl.

KONSUMENT.ORG.PL

Telewizja ogólnopolska, czyli TVP1, TVP2, POLSAT, TVN - to telewizje dalekie od tej tematyki traktowanej na poważnie i nawet ewentualne programy typowo konsumenckie traktowane są w sposób żartobliwy lub rozrywkowy jak w TVP1, TVP2, TVP INFO lub jak przykładowo program "USTERKA" realizowany przez telewizję TVN.

Duże stacje telewizyjne zainteresowane są albo tematyką globalną albo tematami z zakresu tylko polityki. Stacje te to ponadto stacje pro rządowe realizująće propagandę ogólnopolską lub chwalące ministerialnych, regionalnych lub lokalnych urzędników i dla mieszkańców, są tylko źródłem bezwartościowej propagandy. Zwykłe, ale ważne tematy to dla dużych stacji tematy zbyt małego kalibru. Dla mieszkańców Polski - konsumentów, te tematy są za to ważne i w praktyce o wiele ważniejsze niż tematy "z dalekiego świata".

Zapraszamy serdecznie

 

Ankieta

Czy Twoje prawa konsumenta są szanowane ?
 

Ankieta

Czy w Polsce są szanowane prawa konsumenta ?
 

Ankieta

Czy zostałeś oszukany jako konsument ?
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Reklama

Reklama

Reklama