Telewizja Konsument

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Menu

Zakupy na odległość..

Zakupy na odległość to szereg umów, zawieranych mówiąc najprościej "NIE W SKLEPIE"..

kUPUJESZ U SIEBIE W DOMU NA TAK ZWANEJ PREZENTACJI KOMPLET GARNKÓW, ODKURZACZ, KOŁDRĘ ITP LUB JESTEŚ NA PREZENTACJI W RESTAURACJI W HOTELU W SZKOLE LUB W INNEJ WYNAJĘTEJ PRZEZ FIRMĘ SALI A CZĘSTO JEST TO ŁĄCZONE Z WYJAZDAMI LUB ŁĄCZONE Z WYCIECZKAMI. TAKA PREZENTACJA I SPRZEDAŻ, TO TEŻ SPRZEDAŻ NA ODLEGŁOŚĆ [JEŻELI SPRZEDAŻ TA NIE JEST WYKONYWANA W SKLEPIE TEJ FIRMY !]. TAK SAMO ZAKUPY W SKLEPIE INTERNETOWYM SĄ ZAKUPAMI NA ODLEGŁOŚĆ [UWAGA SĄ WYJĄTKI !!].

TEGO TYPU SPRZEDAŻ NAZYWANA "ZAKUPAMI NA ODLEGŁOŚĆ" DAJE KONSUMENTOWI PRZYWILEJ - PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 10 DNI OD DATY JEJ ZAWARCIA !!

wIELE JEDNAK FIRM TRUDNIĄCYCH SIĘ TAKĄ SPRZEDAŻĄ ŚWIADOMIE I W SPOSÓB ZAPLANOWANY W KAŻDY MOŻLIWY SPOSÓB UTRUDNIAJĄ Z KORZYSTANIA Z TEGO PRAWA I MAJĄ NA CELU UNIEMOŻLIWIENIE KONSUMENTOWI SKORZYSTANIE Z TEGO PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY A W ŚWIETLE PRAWA JEST TO OSZUSTWO !! ZAPLANOWANE DZIAŁANIE W CELU OSZUKANIA KONSUMENTA !!!

MASZ PROBLEM SZUKAJ POMOCY I NUMERU TELEFONU DO INFOLINI KONSUMENTA NA NASZEJ STRONIE HTTP://KONSUMENT.ORG.PL I PYTAJ O WSZYSTKO.

KONSUMENT.ORG.PL

OSOBA DOBRZE ZNAJĄCA WSZELKIE SZTUCZKI TYCH FIRM, FACHOWO POMOŻE I DORADZI JAK Z TAKĄ FIRMĄ SKUTECZNIE WALCZYĆ I WYGRAĆ !!

AW

..w realizacji..

 

 

Ankieta

Czy Twoje prawa konsumenta są szanowane ?
 

Ankieta

Czy w Polsce są szanowane prawa konsumenta ?
 

Ankieta

Czy zostałeś oszukany jako konsument ?
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Reklama

Reklama

Reklama