Telewizja Konsument

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Menu

PORZUĆCIE NADZIEJĘ

Większość Polaków, albo jeszcze nie wie, w jakim kraju bezprawia żyją, albo już im się coś przytrafiło i zgodnie z rosyjskim tokiem myślenia, są przekonani, że to ich wina, albo zgodnie z żydowskim tokiem myślenia, myślą, że tak miało być i nie wolno się nie zgadzać z "wolą nieba".

Wcześniej czy później, każdy Polak, jednak staje przed problemem konsumenckim i zauważa, że nikt, ale to nikt, mu nie chce pomóc [oprócz ludzi z naszego serwisu http://konsument.org.pl].

KONSUMENT.ORG.PL

Urzędy konsumenckie jak PIH [Państwowa Inspekcja Handlowa], PIS [Państwowa Inspekcja Sanitarna], UOKIK [Urząd ochrony Konkurencji i Konsumentów], RPK [Rzecznik Praw Konsumenta], i policja i prokuratura i sądy, mają i przepisy i konsumentów - obywateli, w takim lekceważeniu, że skuteczna realna szybka pomoc tych urzędów, jest tak mało prawdopodobna, że aż bliska zeru.

Polacy jednak, od wielu lat i nadal, żyją w przeświadczeniu, że trudne sprawy i problemy, ich nie spotkają nigdy. Statystyczny Polak konsument - obywatel - to na skalę niespotykaną w Europie, oferma i osoba nie znająca swoich praw.

Prawa konsumenta te najważniejsze można się nauczyć w 5 minut i są tak proste jak zasady przechodzenia przez ulicę !!

Namawiamy, by dzwonić do nas i uczyć się swoich praw, a także, by radzić się nas w razie problemów. Namawiamy też, by wymagać od urzędów konsumenckich: PIH [Państwowa Inspekcja Handlowa], PIS [Państwowa Inspekcja Sanitarna], UOKIK [Urząd ochrony Konkurencji i Konsumentów], RPK [Rzecznik Praw Konsumenta], oraz od policji, prokuratury, sądów, skutecznej realnej pomocy !!

Te wszystkie urzędy, biorą z budżetu państwa miliardy złotych każdego roku i nic nie robią dla konsumentów. A jeśli coś robią, to jest to tylko robienie konsumentom na złość lub pozorne działania dla naiwnych wierzących w propagandę sukcesu w telewizji i w mediach.

Nie wierzę, że coś się zmieni na lepsze. Cały czas są zmiany tylko na gorsze. Ale, by coś się zmieniło, zależy to od całego społeczeństwa. Społeczeństwo, musi wymagać od urzędników rzetelnej pracy i pomocy i ochrony. Na dzień dzisiejszy, to wszystko to fikcja. Ci konsumenci, którzy jeszcze tego nie wiedzą, dowiedzą się przy najbliższym problemie konsumenckim.

Jeśli polskie społeczeństwo, nie zacznie nic robić i nie zacznie wymagać od urzędników rzetelnej pracy, to będzie tylko coraz gorzej.

AW

 

 

Ankieta

Czy Twoje prawa konsumenta są szanowane ?
 

Ankieta

Czy w Polsce są szanowane prawa konsumenta ?
 

Ankieta

Czy zostałeś oszukany jako konsument ?
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

Reklama

Reklama

Reklama