Telewizja Konsument

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Menu

BIEDRONKA morduje koty..!

Biedronka morduje koty !!

Jestem klientem sklepów BIEDRONKA, a jednocześnie miłośnikiem zwierząt. Od lat kupowałem w sklepach BIEDRONKA, JEDZENIE DLA MOICH KOTÓW - chrupki w dużych pomarańczowych torbach ze zdjęciem uśmiechniętego szczęśliwego kota. Po 3 przypadku śmiertelnym, dotarło do mnie, że to BIEDRONKA zamordowała mi moje koty.

Myślałem, że kupując to jedzenie z BIEDRONKI Z UŚMIECHNIĘTYM SZCZĘŚLIWYM KOTEM, ROBIE DOBRZE. Koty jednak zaczęły gasnąć, były osowiałe, matowiały im włosy, wypadały i łamały się wąsy, aż koty..przestały sikać. Jedzenie z BIEDRONKI POWODUJE W SZYBKIM CZASIE ZAKAMIENIENIE PRZEWODU MOCZOWEGO OD PĘCHERZA MOCZOWEGO DO CEWKI. TO ZAKAMIENIENIE MA TAK DUŻY POZIOM, ŻE POMIMO POMOCY NAJLEPSZYCH LEKARZY, NIE UDAJE SIĘ JUŻ KOTA URATOWAĆ. Ma po prostu w brzuchu w pęcherzu moczowym i w przewodzie moczowym pełno piasku. CHCĄC DOBRZE - KUPUJĄC NIBY SMAKOWITE JEDZONKO W BIEDRONCE, OKAZAŁO SIĘ, ŻE KUPOWAŁEM MOIM KOTOM "TRUCIZNĘ" KTÓRA JE ZABIŁA.

Za każdym razem przeżywanie choroby kota, jeżdżenie do lekarzy na zabiegi i operacje, to straszny ból, bo wiadomo, jak każdy właściciel kocha swojego kota rasowego czy nie. Potem śmierć kota i to śmierć całkowicie niepotrzebna i dotycząca młodych kotów 1-2-3 letnich, czyli w kwiecie wieku. Te koty mogły jeszcze pożyć z 10 lat !!

Jak pomyślę, ile kotów w ten sam sposób w Polsce umarło przez BIEDRONKĘ i umiera każdego dnia, to jeszcze bardziej uświadamiam sobie jak ważna jest informacja konsumencka i pisanie o takich sprawach.

Pomimo, że już nie kupuję, jedzenia dla kotów w BIEDRONCE, TO BÓL POZOSTAŁ. ZAWSZE GDY PRZECHODZĘ OBOK TYCH TOREB Z JEDZENIEM DLA KOTÓW Z BIEDRONKI, MYŚLĘ O TYM I POSTANOWIŁEM O TYM NAPISAĆ, BY OSTRZEC INNYCH.

NIE KUPUJCIE NIGDY JEDZENIA DLA KOTÓW W BIEDRONCE !! NIGDY !! TO JEDZENIE ZABIJE WASZE KOTY, TAK JAK ZABIŁO MOJE !!

AW

..w realizacji..

 

 

Ankieta

Czy Twoje prawa konsumenta są szanowane ?
 

Ankieta

Czy w Polsce są szanowane prawa konsumenta ?
 

Ankieta

Czy zostałeś oszukany jako konsument ?
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

Reklama

Reklama

Reklama