Telewizja Konsument

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Menu Prezentacje Dziwne przypadki w RTVeuroAGD

Dziwne przypadki w RTVeuroAGD

Dziwne przypadki w RTVeuroAGD

Ostatnio, gdy rozpoczęła się bardzo agresywna i głośna telewizyjna kampania reklamowa sklepów RTVeuroAGD, jeśli dobrze piszemy nazwę tej sieci sklepów, zaczęły się też bardzo liczne zgłoszenia konsumentów i prośby o pomoc w sprawach sprzedaży przez tą sieć, jakby już od razu zepsutego sprzętu. Konsumenci zgłaszają licznie, że kupiony towar: pralki, lodówki, komputery, telewizory, telefony i inny sprzęt, po zakupieniu dociera do domów zepsuty lub zaraz po kupieniu w ciągu kilku dni się zaraz psuje.

Sprzedawcy zaś, robią problemy i utrudniają, jak się da zgłaszanie reklamacji i nie chcą wydać nowego sprzętu w zamian za wadliwy, tylko każą sobie, ten zepsuty sprzęt wydany ze sklepu naprawiać.

Namawiamy więc, do dużej ostrożności i nie dawania się "zapraszać" na zakupy w tych sklepach i namawiamy do omijania tych sklepów.

Podejrzewamy, że sklepy kupują sprzęt uszkodzony odrzucony z produkcji i taki sprzedają konsumentom. Następnie, wiedząc o tym, że to sprzęt wadliwy starają się tak utrudniać konsumentom złożenie reklamacji, by jak tylko się da, zniechęcić konsumenta, a najlepiej jakby kupił następny sprzęt lub poszedł już kupić taki sam sprzęt do innego sklepu. To nasze podejrzenia, ale chcemy, pisząc o tym co się dzieje, przestrzec konsumentów.

Proszę uważać na te sklepy i lepiej je omijać z daleka, bo inne sieci, chociaż mają podobnie głośną kampanię reklamową w telewizji, takich przypadków jakby nie mają i nie mamy takich licznych zgłoszeń i próśb o pomoc od konsumentów.

AW

 

 

Ankieta

Czy Twoje prawa konsumenta są szanowane ?
 

Ankieta

Czy w Polsce są szanowane prawa konsumenta ?
 

Ankieta

Czy zostałeś oszukany jako konsument ?
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Reklama

Reklama

Reklama