Telewizja Konsument

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Menu

Nie kupuj telefonów SAMSUNG !!

Nie kupuj telefonów SAMSUNG !!

Zakup nowego telefonu, a szczególnie zakup tak zwanego SMARFONA, to dla każdego konsumenta przyjemna i wyjątkowa chwila. W przypadku telefonu SAMSUNG, ta chwila jednak kończy się bardzo szybko !! Co więcej nie znam nikogo zadowolonego z "cudów" firmy SAMSUNG !!

Telefony SAMSUNG, pomimo, że wykonane z dobrych podzespołów [dobre kamery, mikrofony, głośniki] są ułomne pod względem wykonywania swoich funkcji.. Działają bardzo wolno i pomimo wspaniałych reklam nie chcą działać szybciej. Szybko działają, tylko i wyłącznie na reklamach. Fajne też, są tylko i wyłącznie na reklamach !! Po zakupie pozostaje konsumentowi, tylko płacz i zgrzytanie zębów !!

Jaki to idiota, robi slot na karty pamięci SD pod baterią ? I by zmienić kartę z muzyką telefon trzeba wyłączyć i po tym telefon wszystko zapomina począwszy od daty, po rozmowy i ustawienia. Nawet przełączając funkcje telefonu [bez wyłączania telefonu], telefon zapomina ustawienia definiowanej pamięci, głośności dzwonka itp !! Ikony i rodzaje menu, a dokładnie działanie tych "cudnych" pomysłów SAMSUNGA, to już prawdziwy kalejdoskop dziwnych zachowań telefonu, włączając w to działanie ekranu dotykowego. By było całkiem śmiesznie, telefon przy słuchaniu muzyki wyłącza się po 2 godzinach, bo bateria się wyczerpuje. Tylko dlaczego, ja się wtedy nie śmieję ??

Na domiar złego, telefonów, nie chcą dawać do sprawdzania i tak naprawdę kupuje się kota w worku, bo przez dwie minuty nie sposób zauważyć tych "cudów".

Zbierając te wszystkie cechy "cudownego telefonu SAMSUNGA [i to praktycznie każdy model] wychodzi na to , że to nie jest telefon tylko narzędzie tortur jak w średniowieczu..

Może taki telefon ma uczyć pokory Koreańczyków, ale w moim przypadku wyzwala wściekłość, żal i poczucie oszukania !!

Moi znajomi, a przy tym nieszczęśnicy, którzy też zakupili różne "cudowne" telefony SAMSUNGA, cierpią równie mocno co ja i wcale mnie to nie pociesza..

Doszedłem do pesymistycznego wniosku, że Korea Północna, chce nas zniszczyć bronią atomową, a Korea Południowa, chce nas wykończyć swoimi telefonami SAMSUNGA :((

Czas więc wypowiedzieć "wojnę" Korei - NIE KUPUJCIE SAMSUNGA NIGDY !!!

Będziecie spokojniejsi, zdrowsi, szczęśliwsi..

..w realizacji..

 

 

Ankieta

Czy Twoje prawa konsumenta są szanowane ?
 

Ankieta

Czy w Polsce są szanowane prawa konsumenta ?
 

Ankieta

Czy zostałeś oszukany jako konsument ?
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Reklama

Reklama

Reklama