Telewizja Konsument

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Menu Kariera

CHIP.PL, PCWORLD.PL - TESTY ??

CHIP.PL, PCWORLD.PL - TESTY ??

Zdarza mi się przegłądać, tak zwaną literaturę fachową czyli gazety i strony internetowe, takie jak CHIP.PL i PCWORLD.pl. Po kolejnej lekturze na temat kolejnego telefonu, aparatu fotograficznego, tableta, komputera - dotarło do mnie, że to nie żadne "TESTY" !!

Osoby piszące, tam o sprzęcie, zachwalają procesory, ilość pamięci, i inne rzekome cechy-zalety tego sprzętu. Realnie jednak, te osoby nie mają pojęcia o testowaniu sprzętu i tylko mają zachwalać cokolwiek tylko, co tam jest opisywane.

Każdy telefon, tablet, komputer za 2-3 tysiące złotych lub więcej, jest sprzętem, według tych osób "cudownym".

Gdy konsument, bierze po zakupie już w domu sprzęt do ręki, okazuje się, że sprzęt nie ma "tego" i "tego" i "tego", że działa tylko 2-3 godziny, że nie wykonuje "takich" i "takich" funkcji.. i że znowu nas oszukano reklamą i nabito w butelkę.

A jak już kupimy, to za kilka dni czytamy w CHIP.PL, PCWORLD.PL,.. że tamten sprzęt [czyli ten zachwalany co kupiliśmy].. to nie był jednak taki dobry, tylko, że dobry, to jest ten co jest teraz "wyprodukowany" miesiąc później !!! Śmiać się czy płakać ??

Zawsze więc, gdy taki sprzęt już kupimy, dowiadujemy się, że te wszystkie sprzęty z reguły są nic nie warte. Już nawet nie mówiąc, że te media - CHIP.PL i PCWORLD.pl - zachwalają sprzęt-starocie sprzedawane w Polsce, już na samym końcu, jak się już wszędzie je wycofuje, a sprzedaje się nam konsumentom w Polsce za podwójną cenę niż na zachodzie.. Tylko dlaczego, "zdolni, mądrzy" ludzie testujący sprzęt, nic o tym wszystkim nie mówią...???"

..w realizacji..

 

 

Ankieta

Czy Twoje prawa konsumenta są szanowane ?
 

Ankieta

Czy w Polsce są szanowane prawa konsumenta ?
 

Ankieta

Czy zostałeś oszukany jako konsument ?
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Reklama

Reklama

Reklama