Telewizja Konsument

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Menu

CUDA TUSKA !!

CUDA TUSKA !!

Polska codzienność nas wszystkich obywateli - konsumentów - Polaków, jest coraz czarniejsza. Każde nasze prawo jest totalną fikcją i fikcją jest też działanie wszystkich urzędów, policji, prokuratur, sądów, inspekcji handlowej, inspekcji sanitarnej, rzeczników praw konsumenta, UOKIK..itd To tylko fasady, czyli fikcyjne instytucje które poza tworzoną ogromną  górą w całości fikcyjnych dokumentów i działań i czynności, nic nie robią.

Wszystkie programy w telewizji publicznej i komercyjnych to zwykła "ściema", kłamliwa propaganda i zwykłe kłamstwa. Naiwni obywatele wierzący w działanie tych urzędów, przy pierwszej okazji dowiadują się jak jest naprawdę.

Jeśli konsument trafi nieszcześliwie na zły produkt to jedynie nasza pomoc daje pozytywne efekty !!

Każda czynność: zakup dobrego sprzętu, skuteczna rzetelna naprawa przez serwis, fachowa obsługa przez sprzedawcę, fachowa pomoc urzędnika lub policjanta lub prokuratora lub sądu, staje się powoli cudem.

Jeśli więc konsumencie kupisz towar lub prodkt nie wadliwy, to traktuj to, jako cud. Jeśli firma Cię nie oszuka, traktuj to jako cud. Jeśli urzędnik Ci skutecznie rzetelnie pomoże, a też tak samo pomoże policjant, prokurator, sąd, to też traktuj jako cud.

To wszystko cuda naszego wielkiego wodza Tuska i jego dzielnych ludzi !!

Niech żyje wiecznie i niech jego potomkowie rządzą nami po wieki !!

Oby tylko nie pozostali samotni w tym pięknym kraju nad Wisłą, gdy wyginie cała reszta społeczeństwa czyli 38 milionów polskich konsumentów..!

AW

 

 

Ankieta

Czy Twoje prawa konsumenta są szanowane ?
 

Ankieta

Czy w Polsce są szanowane prawa konsumenta ?
 

Ankieta

Czy zostałeś oszukany jako konsument ?
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Reklama

Reklama

Reklama