Telewizja Konsument

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Menu

OSZUSTWA W POSTĘPOWANIU REKLAMACYJNYM !!

OSZUSTWA W POSTĘPOWANIU REKLAMACYJNYM !!

Kolejny raz sklep w którym zwykle kupuję buty, sprzedał mi buty tak naprawdę "jednorazowego użytku".

Sprzedawca - właścicielka której zawierzyłam i postępowanie reklamacyjne prowadziłam ustnie, widzę, że chce mnie jednak oszukać. Powiedziała mi dziś: "że to nie przejdzie" mając na myśli odrzucenie reklamacji.

Buty które kupiłam, to zimowe buty do kostki produkcji chińskiej z podeszwą z tak zwanym traktorem. Guma podeszwy po krótkim użytkowaniu popękała i buty nie nadają się do użytkowania.

Kupuję w tym sklepie buty od lat i od lat wyrzucałam buty, które się zepsuły nie dając ich do reklamacji. Sklep na tym zyskiwał bowiem sprzedawał buty wadliwe i nie musiał ich mi naprawiać ani zwracać gotówki.

Sklep więc zarobił, a ja wiele razy byłam stratna, jednak z własnej winy, bo wyrzucałam wadliwe buty, zamiast składać reklamację. W ten sposób nauczyłam sklep, żeby oszukiwał i teraz gdy złożyłam reklamację to mnie w żywe oczy bezczelnie chcą oszukać.

Zachowanie sprzedawcy - właściciela, niezwykle bezczelne w sposób otwarty oszukujące mnie, tak jednak mnie zdenerwało, że postanowiłam tym razem powalczyć o swoje prawa. Poprosiłam serwis konsumenta o pomoc

KONSUMENT.ORG.PL

i spotkałam się z życzliwą fachową pomocą..

..,już teraz czuję się silna i będę tu opisać moją walkę..

RM

..w realizacji..

 

 

Ankieta

Czy Twoje prawa konsumenta są szanowane ?
 

Ankieta

Czy w Polsce są szanowane prawa konsumenta ?
 

Ankieta

Czy zostałeś oszukany jako konsument ?
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Reklama

Reklama

Reklama