Telewizja Konsument

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Menu

"Przetwarzanie w chmurze"..

"Przetwarzanie w chmurze"..

Konsumenci są cały czas zasypywani propozycjami i ofertami tak zwanego "przetwarzania w chmurze", a nawet wręcz przymuszani do tej technologii przez niektóre firmy. Firmy planują i nie pytają konsumentów, tylko zmuszają, bo wiedzą lepiej, co konsument chce i co mu potrzeba.

Tymczasem, tam gdzie ta technologia jest potrzebna i gdzie by, konsumentom bardzo ułatwiła życie, tej technologii nie ma !! Każdy konsument praktycznie każdego dnia ma zapełnioną skrzynkę wiadomości w telefonie lub ma zapełnioną pamięć telefonu zdjęciami i filmikami.

Musi wtedy, denerwować się, bo pamięć telefonu zwykle jest mała i szybko się zapełnia i musi zastanawiać się, co wymazać, by odebrać wiadomość SMS lub MMS lub by, zrobić zdjęcie lub by zrobić film.

Jest oczywiste, że przetwarzanie wiadomości SMS i MMS w chmurze, to bardzo potrzebne konsumentom rozwiązanie w zakresie tej technologii.

Konsument otrzymuje wiadomość SMS lub MMS i równocześnie ta wiadomość jest zapisywana na serwerze. Można więc wiadomość przeczytać i usunąć a tą wiadomość i tak jest dostępna na serwerze w archiwum wiadomości. To samo ze zdjęciami i filmikami, można by było, w przypadku zapełnienia pamięci telefonu, wysłać zdjęcia lub filmiki na serwer i tam je magazynować Co więcej można by, dysponować filmami i muzyką i audiobookami na serwerze, wgrywając je w domu na serwer, a następnie wybierając mobilnie materiały: muzykę, filmy, audiobooki do ogłądania lub słuchania..

Takie proste i takie oczywiste, a można tylko o tym pomarzyć..!!

Mr KONSUMENT

 

Ankieta

Czy Twoje prawa konsumenta są szanowane ?
 

Ankieta

Czy w Polsce są szanowane prawa konsumenta ?
 

Ankieta

Czy zostałeś oszukany jako konsument ?
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Reklama

Reklama

Reklama